ФронтМед - український виробник натуральних солодощів та медових десертів

Фото команди
Ми поєднуємо ручну працю та сучасні технології, щоб ви насолоджувалися корисними солодощами та презентували їх рідним та друзям

Прозоре виробництво

Висвітлюємо весь процес виробництва у соціальних мережах: від закупівлі сировини до бантиків на подарунках.

Персоналізовані подарунки

У нас є все: солодке та фруктове, ніжне та хрумке! Підберемо подарунок, враховуючи вік, уподобання та захоплення отримувача. Разом з нами, ви подаруєте найцінніше – емоції.

Корисні солодощі

Не додаємо цукор чи домішки у продукцію: лише горішки, фрукти, ягоди та натуральний мед. Ми робимо маленькі кроки на зустріч свідомому споживанню!

Нам довіряють

Keynas

Раді знайомству та співпраці з ФронтМед. Замовляли корпоративні подарунки до 8го березня. Процес співпраці пройшов легко, всі наші побажання були враховані, замовлення доставлено вчасно. ФронтМед подбав про все: запропонували декілька варіантів наборів відповідно до нашого бюджету, розробили дизайн пакування з урахуванням наших корпоративних кольорів, організували доставку в Київ.

Ще й надіслали дегустаційний набір, безкоштовно.

Ми отримали гарний сервіс й чарівні набори якісної, корисної й смачної продукції.

Дякуємо за професійний підхід, гнучкість, любов до своєї справи та приємне спілкування. Бажаємо розвитку та процвітання!

Doris

Хочемо подякувати колективу компанії “ФронтМед” за подарункові набори. Замовляли на подарунок клієнтам. Все було оперативно, гарно, швидко і головне, що підтримують ініціативу замовника у розробці дизайну для подарункових наборів. Це дуже круто☺

Власниця, Наталія, дуже привітна і повністю віддається своїй справі.

Рекомендую! Приємно мати справу з професіоналами. Дякуємо!

PWC

Дякуємо ФронтМед, а саме Наталії за оперативну допомогу.

Працювали у неробочі години аби виконати замовлення вчасно, були доступні 24/7 та проявили дуже високий рівень гнучкості та клієнтоорієнтованості.

Ви – справжні бджілки, адже зробили для нас якісні та соковиті подарункові набори за супер-короткий час.

Newfire

Замовили наборів на 250+ працівників – і жоден не залишив негативний відгук. Сподобалося, що продукція 100% натуральна, 100% якісна і 100% українська. Доставили якісно, швидко і чітко – мрія, а не підрядник.

Ми тішимося, що ветерани змогли організувати таку важливу справу та успішно розвивають її. Раді нашій співпраці і сподіваємося на нові партії у майбутньому!

Feniks-Dent

Щиро дякую колективу та креативність та гнучкість. Продукція смачна та корисна. Оформлення здійснюється під конкретне замовлення чи подію. Особлива подяка, що думаєте і плануєте за нас, а нам нагадуєте, які події ми маємо ризик пропустити.

Ontargit

Ми замовляли товар на новорічний подарунок для наших клієнтів та відправляли це все потім за кордон. Наборами були супер задоволенні, були смачні та красиво оформлені. Хоч ми і замовляли досить багато – 65 штук, все зробили швидко, якісно. Співпрацею задоволені, рекомендуємо!

Starlab

Наші клієнти були дуже раді отримати такі красиві, а найголовніше смачні подарунки. Мед з горішками, з шоколадом, з сухофруктами – це просто КОСМОС! 🙂 Величезна подяка всій компанії і окремі слова вдячності Наталочці – за чуйність і готовність вирішувати питання будь-якої складності! Приємний післясмак після співпраці з вами! Дякуємо!

GM auto group

Робота з Вами – суцільне задоволення:враховані всі наші побажання,дотримані дедлайни.

Наталя завжди привітна та допоможе зорієнтуватися в асортименті. Саме завдяки професійності менеджера ми зробили правильний вибір, яким залишились задоволені на всі 100%.

Щиро рекомендуємо компанію з високим рівнем обслуговування та правильним підходом до клієнта.

Дякуємо за продуктивну співпрацю!☺

Слідкуйте за нами в Instagram

Відкрити Instagram photo Instagram photo Instagram photo Instagram photo Instagram photo Instagram photo Instagram photo Instagram photo