Історія створення

Поштовхом до створення кооперативу «ФронтМед» стала програма реабілітації воїнів АТО «Школа соціальної апітерапії». Впродовж 9 тижнів фахівці у галузі бджільництва ділилися з нашими родинами секретами ведення успішної медової справи. Окрім того, на кожному етапі навчання нам допомагали психологи, арт-терапевти, бізнес-тренери та юристи.

Проект стартував 4 серпня 2017 року в смт. Антоніни, що на Хмельниччині, з ініціативи Українського кооперативного альянсу у співробітництві з польськими представництвами та дипломатичними осередками, за підтримки фонду «Зміцнення громад» та Європейської соціальної академії.

Саме Школа надихнула нас на створення кооперативу «ФронтМед», а її експерти стали нашими помічниками та наставниками. До проекту уже долучилися маркетологи, виробничники, підприємці та технологи. На волонтерських засадах вони допомагають кооперативу виготовляти якісний кінцевий продукт.

За три місяці «ФронтМеду» вдалося налагодити виробництво. Свої перші медові подарунки ми підготували спеціально до зимових свят і вже успішно реалізовуємо їх на теренах нашої рідної країни. Окрім того, ми створили лінію медових десертів, якими пропонуємо посмакувати Вам!