Місія/цінності

На сторожі миру та здоров’я! – наш лозунг, наша місія! Ми любимо Україну і наш народ. Усі члени кооперативу «ФронтМед» переконані, що українці вартують того, аби жити у своїй, незалежній країні та споживати лише якісні продукти.

Ми з особливим сумлінням і відповідальністю щодня, крок за кроком, удосконалюємо наше підприємство. Кожен із нас не з чуток знає, що ефективність виробництва, перш за все, залежить від щирої взаємоповаги та злагодженої командної роботи. Саме тому, «ФронтМед» ми побудували на міцному фундаменті наших спільних цінностей:

Кооперативна солідарність

Перш за все, «ФронтМед» – це кооперативна солідарність у виготовленні високоякісної медової продукції. Засновники нашого соціального підприємства – військові побратими і посестри, волонтери – справжні патріоти. Ми разом обороняли кордони України на сході, а тепер пліч-о-пліч розбудовуємо власну справу. Ми прагнемо гідно виконати нашу місію і зробити власний внесок у розвиток економіки Батьківщини.

Натуральна продукція

Ми переконані, що подарунок має бути корисним та оригінальним. Саме тому, у своїх святкових наборах поєднуємо натуральні продукти бджільництва, справжні сушені фрукти, горіхи та трав’яні чаї. Завдяки особливій технології виробництва та фасування наші солодкі десерти зберігають максимальну кількість поживних речовин і корисних мікроелементів. Такий подарунок не лише чудово смакує, а й допомагає піклуватися про здоров’я.

Родинна справа

Особливістю нашого кооперативу є те, що на виробництві ми працюємо родинами. Спільна робота над улюбленою справою допомогла нам адаптуватися та дала можливість належно забезпечувати своїх близьких. Медові подарунки «ФронтМед» – це спільна праця наших сімей, починаючи від ідеї  та до її втілення в солодкому пакунку. Окрім натуральних і смачних продуктів, у кожен набір ми додаємо й частинку нашого родинного тепла.

Турбота про споживача

Для «ФронтМеду» надзвичайно важливими є любов і підтримка споживачів. Ми сумлінно працюємо над усіма Вашими замовленням. До кожного свята «ФронтМед» розробляє унікальний вміст і дизайн дарунків. Ми створюємо оригінальні солодкі набори, які подарують Вам і Вашим близьким користь, чудовий смак та естетичне задоволення. Ідейники «ФронтМеду» з величезним натхненням виконують індивідуальні замовлення. Ми прагнемо, щоб нашим медовим дарунком Ви могли здивувати найвибагливішого адресата.