Соціальні партнери

Завдяки «Школі соціальної апітерапії» ми отримали не лише знання, необхідні для створення власної справи, а й знайшли надійних друзів. Ми хочемо познайомити Вас з наставниками та партнерами «ФронтМеду».

Організаторами навчального проекту, нашими постійними помічниками та ідейними натхненниками є благодійний фонд «Зміцнення громад», Європейська соціальна академія та Український кооперативний альянс. Проект «Школа соціальної апітерапії» відбувався за підтримки МЗС Республіки Польща та організації «Польська допомога».

ТОВ «Дубово-агро» – підприємство з соціальним обличчям, наш бізнес-ментор і головний експерт у питаннях технології виробництва. Високоякісну сировину «ФронтМеду» постачає кооператив побратимів «Медокрай». Ми використовуємо лише їхні продукти бджільництва, адже на власні очі бачили пасіки «Медокраю» та знаємо, що наші бойові товариші завжди працюють на совість.

З допомогою цих підприємств і організацій, «ФронтМеду» вдалося у рекордні терміни налагодити лінію виробництва натуральних та якісних медових подарунків.

Друзі, дякуємо, що Ви разом з нами на сторожі миру та здоров’я!