Солодощі для ЗСУ «

Хто ми?

ФронтМед - це об'єднання воїнів та їх дружин, які захищали незалежність України, а повернувшись до своїх родин, стали на сторожі Вашого здоров'я. Сьогодні "фронтмени" знову стоять на захисті країни. А "фронтледі" на економічні передовій - виготовляють продукцію, що допомагає бути поруч, навіть на відстані.

Як це працює?

Ви обираєте натуральні солодощі зі знижкою -20%, здійснюєте замовлення та оплачуєте його. Ми збираємо замовлення, виготовляємо продукцію та надсилаємо її для військових. Також, ви можете підписати листівку і ми додамо її до замовлення.

Кому передаємо солодощі?

Продукція попрямує до захисників, що виконують завдання в зоні бойових дій. Ми співпрацюємо з об’єднанням волонтерів «Волонтерська Арта», що діє при Шепетівській міській раді, які допоможуть нам передати солодощі для ЗСУ.

Звітність

Ми розповідатимемо та звітуватимемо про цю ініціативу у наших соціальних мережах: Insagram та Facebook. Якщо ви приєднались фінансово, зробили замовлення та "підвісили" солодощі, ми інформуватимемо вас про стан замовлення по контактному номеру телефону. Абсолютно усі перераховані кошти будуть спрямованні на виготовлення продукції для наших захисників.

Ваша допомога ЗСУ - це приклад української сміливості

Дякуємо, що підтримуєте українців та українське. Разом до перемоги!