Про нас «

ФронтМед –

виробник натуральних солодощів та медових десертів

Ми поєднуємо ручну працю та сучасні технології, щоб ви насолоджувалися корисними солодощами та презентували їх рідним та друзям.

Нам важливо, щоб усі етапи виробництва нашої продукції виконувалися якісно. Тому ми контролюємо та прозоро висвітлюємо кожен процес у соціальних мережах.

Історія життя продукту

  • Без цукру, але солодко Ми не додаємо цукор у нашу продукцію. Природній смак меду, фруктів і правильна рецептура дають збалансований солодкий смак.
  • Жодних консервантів у продукції Наші рецепти розроблені так, щоб максимально зберегти природню властивість меду зберігатись довго. Фріпси, пастила та чай – ідеально висушені та запаковані, тому також мають довгий термін придатності.
  • Яскравий колір - природні інгредієнти Ми не використовуємо штучних барвників, їх розфарбовує природа.
  • Тут знайдете свій смак та свою ціну У нас є ласощі на будь-який смак, а ціни – доступні. Тому ви обов’язково підберете щось для себе та ваших близьких.
  • Корисно і дітям, і дорослим Завдяки власній технології виробництва, у готовому продукті зберігається користь та смак.

ФронтМед сьогодні

Виготовляємо десерти, які відчиняють двері, відкривають серця та розпочинають розмови. Ми амбітні – наша команда з 2017 року накопичує обширний досвід та постійно розвивається.

У роботі найбільше цінуємо вас, нашого клієнта. І хочемо, щоб ви до нас завжди поверталися. Тому й докладаємо максимум зусиль, щоб ставати кращими: розробляємо й тестуємо нові рецепти та інгредієнти, шукаємо ідеальний баланс смаку й текстури. І головне – ми любимо те, що робимо, тому наші десерти й виходять такими смачними.

Професійність Ми молоді та сучасні. Беремо участь у заходах з обміну досвідом, переймаємо закордоні практики та поглиблюємо знання у різних напрямках: маркетинг, менеджмент та соціальне підприємництво, управління виробництвом безпечної продукції відповідно до міжнародної системи HACCP.
Екологічність До продукції ФронтМед потрапляють тільки натуральний мед, якісні фрукти та відбірні горіхи. У нас діє суворий вхідний контроль якості: сировина, яку ми купуємо, має усі необхідні супровідні документи, що підтверджують її якісні показники та безпечність.
Соціальна відповідальність Дбаємо про швидку соціалізацію воїнів АТО та підтримуємо їхні сім’ї. Зараз у колективі ФронтМеду 80% працівників – воїни у відставці та їхні дружини. Ми працюємо, розвиваємось на локальному рівні та створюємо нові робочі місця для місцевої громади.
Індивідуальний підхід Нам важливо, щоб ви були задоволені нашим продуктом. Ми формуємо як індивідуальні подарунки для близької вам людини, так і гуртові замовлення для великого колективу. На подарункових наборах розмістимо ваш логотип, елементи фірмового стилю або додамо ваш напис.
Ручна робота Бажання створити для Вас унікальний продукт, терпіння та ручна робота – у цьому й криється винятковість наших десертів. Ми приділяємо максимум уваги та часу кожній складовій баночки десерту. Так він стає ще смачнішим.

Історія створення

Ми – соціальне підприємство, в якому працюють воїни АТО та їх дружини.

  • 2017 Поштовхом до створення підприємства стала програма реабілітації воїнів АТО «Школа соціальної апітерапії». Впродовж 9 тижнів фахівці у галузі бджільництва ділилися з нами секретами ведення медової справи.
  • 2018 Поставивши перед собою ціль – популяризувати українську продукцію та створити бренд, який буде асоціюватися з відповідальністю та якістю – наша команда модернізовувала виробничі процеси.
  • Cьогодні Розпочавши з першого десерту і дотепер, ми удосконалюємося, отримуємо нові знання у веденні бізнесу та створюємо безпечну продукцію. «Фронтмени» знову повернулися до захисту країни. А «фронтледі» на економічні передовій – виготовляють продукцію, що відкриває серця та дозволяє бути поруч, навіть на відстані.